bendras kuno masazas

Bendras kūno masažas

Bendras kūno masažas, kartais dar vadinamas klasikiniu masažu – tai efektyvus būdas atpalaiduoti išvargusį kūną, ištarti „sudie“ stresui ir palepinti savo organizmą. Šio masažo metu masažuojamos beveik visos kūno dalys:…

Daugiau
apykakles masazas

Apykaklės masažas

Apykaklės masažas, dar vadinamas pečių juostos masažu, yra skirtas pakaušio, kaklo, pečių ir viršutinės nugaros dalies zonoms. Klientas masažuojamas sėdimoje arba gulimoje padėtyje.

Daugiau
nugaros masazas

Nugaros masažas

Nugaros masažas – viena iš pagrindinių masažo rūšių. Kokybiškas nugaros masažas numalšina įvairius nugaros skausmus, padeda įveikti nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo sukeltą nuovargį, koreguoja netaisyklingą laikyseną.

Daugiau
anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas

Jūsų kūnas yra nuostabus, o kad parodytumėte jam meilę ir tinkamą dėmesį, skirkite laiko kokybiškam masažui. Mūsų pasiūlymas – anticeliulitinis masažas, kurį galima sėkmingai derinti su kitomis masažo rūšimis.

Daugiau
limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas atstato sutrikusią limfinę sistemą, šalina audiniuose esančius toksinus ir druskas. Ši masažo rūšis taip pat gali pasitarnauti kaip pirminis masažas prieš vakuuminį anticeliulitinį masažą.

Daugiau
Rankų masažas

Rankų masažas

Rankų masažas sukelia malonius pojūčius, gali padėti atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti įvairius skausmus. Reguliariai atlikdami rankų ir pirštų masažą pastebėsite, kad darosi lengviau išlaikyti rankų šilumą žvarbiomis dienomis.

Daugiau
koju masazas

Kojų masažas

Jei dažnai jaučiate nemalonų kojų nuovargį ar net skausmą, jei norėtumėte ilgiau jaustis žvaliai darbe, nebijoti ilgų pasivaikščiojimų – jums galėtų būti naudingas kokybiškas kojų masažas.

Daugiau
pedu masazas

Pėdų masažas

Po ilgos ir varginančios dienos norisi procedūros, kuri jus atpalaiduotų ir pašalintų nuovargį. Tam puikiai tinka pėdų masažas.

Daugiau
vakuuminis masazas

Vakuuminis masažas

Vakuuminis masažas – tai procedūra skirta grožiui ir sveikatai puoselėti bei kūnui atpalaiduoti. Reguliariai atliekant vakuumu paremtą masažą galima atsikratyti celiulito ir sumažinti kūno apimtis.

Daugiau
giluminis masazas

Giluminis masažas

Giluminis masažas yra masažo terapijos rūšis, orientuota į gilesnių raumenų ir jungiamojo audinio sluoksnių regeneraciją.

Daugiau
sportinis masazas

Sportinis masažas

Sportinis masažas – tai masažo procedūra, kurios metu siekiama atstatyti organizmą po didelio fizinio aktyvumo, sportinių traumų ar sužeidimų.

Daugiau
karstu akmenu masazas

Karštų akmenų masažas

Karštų akmenų masažas išsiskiria iš kitų masažo technikų tuo, kad jis daro įvairiapusišką poveikį visam kūnui. Tokio masažo metu veikiama tiek oda, tiek audiniai ir nervų sistema, todėl efektyviai numalšinami…

Daugiau