Anticeliulitinis masažas

anticeliulitinis masažas

Kainos

PaslaugaTrukmė (min.)Procedūrų skaičius
1510
Šlaunys + Sėdmenys4030€140€260€
Šlaunys + Sėdmenys + Pilvas5035€165€310€
Viso kūno8060€290€560€

Jūsų kūnas yra nuostabus, o kad parodytumėte jam meilę ir tinkamą dėmesį, skirkite laiko kokybiškam masažui. Mūsų pasiūlymas – anticeliulitinis masažas, kurį galima sėkmingai derinti su kitomis masažo rūšimis. Anticeliulitinis masažas yra skirtas dėl celiulito atsiradusio išoriškai matomo, apelsino žievelę primenančio odos nelygumo kontroliavimui arba visiškam panaikinimui.

Celiulitas – tai struktūrinė deformacija poodiniame riebaliniame sluoksnyje. Tokios deformacijos susidaro moterų organizme, retais atvejais gali kamuoti ir vyrus. Celiulito išplitimo zonos atrodo neestetiškai, dėl celiulito sutrinka limfos bei kraujo apytaka. Paprastai celiulitas matyti ant šlaunų, tačiau gali varginti bet kurią kūno vietą, kurioje yra riebalinis audinys. „Apelsino žievelės“ efektas pasireiškia ne visiems, kartais jis yra nežymus ir visai nesukelia diskomforto, tačiau siekiant turėti glotnią odą ir sveiką kūną, paprastai siekiama užkirsti jam kelią.

Anticeliulitinio masažo technikoje naudojami stiprūs paspaudimai ir pakankamai greitas judesių tempas, kadangi masažo metu siekiama išjudinti kraujotaką, limfotaką bei pašalinti riebalų sankaupas. Pirmame masažo etape kūnas švelniais rankų judesiais įšildomas ir paskatinama geresnė kraujo apytaka bei atpalaiduojami raumenys. Šiame etape masažo pojūtis mažai kuo skiriasi nuo tradicinių masažų. Tuomet pereinama prie kiek intensyvesnio masažo, kuris tiesiogiai veikia riebalinį sluoksnį. Masažuotojas jaučia poodinius nelygumus ir gali efektyviai juos stimuliuoti.

Papildoma anticeliulitinio masažo nauda: toksinų pašalinimas iš audinių, odos tonuso atsakymas, o svarbiausia – malonus poilsis. Pasirinktinai yra masažuojamas visas kūnas arba šlaunys ir sėdmenys, arba šlaunys, sėdmenys ir pilvo sritis. Puiku, jei reguliarias anticeliulitinio masažo procedūras suderinate su sveika mityba ir racionaliu dienos ritmu.

Anticeliulitinio masažo privalumai:

  • pristabdomas arba išgydomas celiulitas;
  • reikiamomis medžiagomis aprūpinami gilieji odos sluoksniai;
  • oda tampa lygesnė, stangresnė ir patrauklesnė;
  • pagerėja kraujo, limfos ir medžiagų apytaka;
  • nyksta riebalinis sluoksnis;
  • mažėja strijos (odos surandėjimai);
  • po masažo jaučiatės energingiau, dingsta nuovargis.

Mūsų siūloma anticeliulitinio masažo paslauga – profesionalus anticeliulitinis masažas Vilniuje. Procedūras atlieka kvalifikuotas, daugiau nei 13 metų patirtį turintis, pas Lietuvos ir užsienio dėstytojus žinias gilinęs masažuotojas Nerijus Montvydas.