Apykaklės masažas

apykakles masazas

Kainos

Trukmė (min.)Procedūrų skaičius
351510
29€135€250€

Apykaklės masažas, dar vadinamas pečių juostos masažu, yra skirtas pakaušio, kaklo, pečių ir viršutinės nugaros dalies zonoms. Klientas masažuojamas sėdimoje arba gulimoje padėtyje. Nors masažuojama tik viršutinė kūno dalis, kokybiškai atliekamas masažas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, stuburą ir net vidaus organus.

Apykaklės masažas – tai 35 minutes trunkantis masažas, kurį klientai paprastai užsisako kaip atskirą procedūrą. Žinoma, ši masažo rūšis gali būti sėkmingai derinama su kitais atpalaiduojančiais ar gydomaisiais masažais. Masažą rekomenduojame kaip profilaktinę procedūrą ir siūlome jį kartoti bent kelis kartus, o turint galimybę – ir bent kartą per mėnesį.

Atliekant apykaklės masažą kiekvienam klientui, atsižvelgiant į problemines kūno vietas, masažuotojas parenka rankų judesių intensyvumą, pasiteirauja apie itin skausmingas vietas ir jas masažuoja ypač atidžiai. Jei masažo metu atsiranda nemalonių pojūčių, pasakykite apie tai masažuotojui ir tolimesnis masažas bus atliekamas atsižvelgiant į jūsų nurodytas jautrias vietas.

Paprastai apykaklės masažą renkasi žmonės, dirbantys sunkų fizinį darbą, daug laiko praleidžiantys sėdimoje padėtyje. Be to, apykaklės masažas yra nepakeičiama procedūra besiskundžiantiems druskų susikaupimu, sergantiems hipertonine liga, miozitu, skoliozeosteochondroze, įvairiomis paralyžiaus formomis ir kitomis panašiomis ligomis.

Pagrindiniai apykaklės masažo privalumai:

  • gali iš dalies atstoti viso kūno masažą, nes veikia ne tik masažuojamas zonas;
  • atpalaiduodamas nugaros ir kaklo raumenis nuima įtampą;
  • palengvina patempto raumens skausmus;
  • malšina nugaros skausmus, atsiradusius dėl netinkamos padėties miego metu, ilgo fizinio darbo;
  • puiki priemonė stresui malšinti, nes ramina nervų sistemą;
  • mažina galvos skausmą, migreną, galvos svaigimą;
  • gerina audinių mitybą, limfos ir kraujo apytaką, mažina kraujospūdį;
  • padeda sumažinti padidintą jautrumą, nemigą;
  • masažo procedūra trunka vos pusvalandį, todėl tinka skubantiems.

Apykaklės masažas – tai tobulas būdas akimirksniu susigrąžinti kūno ir minčių balansą, pajusti malonų palengvėjimą ir iš masažuotojo kabineto išeiti gavus didelę dozę naujos energijos. Masažą atlieka kvalifikuotas, savo sritį išmanantis masažuotojas Nerijus Montvydas, kuris visuomet atsižvelgs į jūsų individualius poreikius.