Giluminis masažas

giluminis masazas

Kainos

PaslaugaTrukmė (min.)Procedūrų skaičius
1510
Giluminis nugaros masažas4032€150€280€
Giluminis kojų masažas3032€150€280€
Giluminis viso kūno masažas9060€290€560€

Giluminis masažas yra masažo terapijos rūšis, orientuota į gilesnių raumenų ir jungiamojo audinio sluoksnių regeneraciją. Tai ypač naudinga chroniškai įsitempusioms ir susitraukusioms kūno vietoms, tokioms kaip standus kaklas, įsitempusi apatinė nugaros dalis ir skaudantys pečiai. Giluminis masažas dažnai naudojamas raumenų ir kaulų sistemos problemoms, kaip antai patempimai, sporto traumos, gydyti.

Giluminių audinių masaže taikomas ilgalaikis slėgis naudojant lėtus, gilius spaudžiamuosius masažo judesius, kad būtų pasiekti vidiniai raumenų ir jungiamųjų audinių sluoksniai. Tai padeda suskaidyti po traumos susiformavusį randinį audinį, sumažinti įtampą raumenyse ir audiniuose. Priešingai nei kitose masažo technikose, giliųjų audinių masažas taikomas tam tikroms įtemptoms kūno dalims, todėl gali būti masažuojama tik apatinė nugaros dalis, kaklas arba petys.

9 giluminio masažo privalumai:

  • palengvina judėjimą;
  • mažina kraujospūdį ir širdies ritmą;
  • mažina artrito simptomus;
  • atnaujina sužalotus raumenis;
  • atpalaiduoja raumeninį audinį;
  • mažina stresą;
  • malšina skausmą;
  • šalina iš raumenų toksinus;
  • skatina tinkamą deguonies ir kraujo cirkuliaciją.

Kaip vyksta masažo procedūra?

Prieš atlikdamas giliųjų audinių masažą, masažo specialistas norės sužinoti apie problemines jūsų kūno sritis. Giliųjų audinių masažas gali apimti visą kūną arba tik vieną sritį.

Kai būsite pasirengę, jūsų bus paprašyta atsigulti ant nugaros ar pilvo, po antklode. Nusirengti galėsite taip, kad jaustumėtės patogiai, tačiau masažuojama sritis turės būti atidengta.

Giliųjų audinių masažas paprastai pradedamas nuo lengvų spaudžiamųjų judesių, norint sušildyti ir paruošti raumenis, tada taikomos specifinės technikos.

Giluminio masažo metu masažo specialistai gali naudoti pirštų galiukus, pirštus, rankas, alkūnes ir dilbius. Gali būti paprašyta giliai kvėpuoti, nes masažo terapeutas dirba įtemptose vietose.

Po procedūros galite jausti tam tikrą standumą ar skausmą, tačiau jis turėtų atslūgti maždaug per dieną. Rekomenduojama gerti daugiau vandens – tai padės iš audinių išvalyti medžiagų apykaitos produktus.

Jaučiate chronišką raumenų įsitempimą? Sportuodami patyrėte traumą? Atvykite ir išlaisvinkite savo kūną nuo nemalonių pojūčių patikėdami jį kvalifikuotam ir profesionaliam masažuotojui Nerijui Montvydui.