Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.masazuotojas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Laiko rezervacija ir atsiliepimai

Kai lankytojai rezervuoja laiką ar pildo atsiliepimo formą tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus rezervacijos ar atsiliepimo paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Patvirtinus Jūsų atsiliepimą Jūsų tik vardas yra matomas viešai šalia Jūsų atsiliepimo.

Kontaktų formos

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote užklausos formą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, pavardė, el.paštas ir telefonas būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai pateikiate užklausą Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės privatumo informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote atsiliepimą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius privatumo duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų atsiliepimai ar užklausos formos gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Su mumis galite susisiekti:
El. paštas: info@masazuotojas.lt
Telefonas: +37067988328

Papildoma informacija

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Jūsų duomenys yra šifruojami ir saugomi nutolusiame serveryje.

Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis

Jei jūs registruodamiesi prie svetainės pasirenkate prisijungimo būdą per socialinius tinklus, tuomet jūsų duomenys yra gaunami iš Facebook ir Gooble teikėjų. Šie duomenys yra saugomi ir viešai neskelbiami.

Kokius automatinius sprendimus ir/ar profiliavimą mes atliekame naudodami Jūsų duomenis

Jūsų duomenys yra naudojami vizitų patvirtinimo, atšaukimo ar priminimų dėl paslaugos siuntimo el. paštu ir SMS žinute.