Nugaros masažas

nugaros masazas

Kainos

PaslaugaTrukmė (min.)Procedūrų skaičius
1510
Nugara4030€140€260€
Nugara + Galva5035€165€310€
Nugara + Rankos6040€190€360€
Nugara + Kojos7045€215€410€

Nugaros masažas – viena iš pagrindinių masažo rūšių. Kokybiškas nugaros masažas numalšina įvairius nugaros skausmus, padeda įveikti nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo sukeltą nuovargį, koreguoja netaisyklingą laikyseną. Masažuojant nugaros srityje esančius raumenis gerėja žmogaus judesių tikslumas, organizmas įgauna daugiau lankstumo ir darosi atsparesnis. Nugaros masažą rekomenduojame visiems, kurie myli savo kūną ir nori jaustis lengvai ir būti darbingesni. Šis masažas tinka sergantiems stuburo, sąnarių, centrinės ar periferinės nervų sistemos ligomis. Jis taip pat gali būti taikomas po operacijos ar traumų. Nugaros masažas yra nepakeičiama procedūra sportuojantiems, dirbantiems aktyvų fizinį darbą.

Masažo procedūros pradžioje masažuotojas lengvais judesiais įšildo nugarą, kad atsipalaiduotų raumenys ir tolimesnis masažas būtų veiksmingas. Netinkami judesiai gali ne tik neduoti norimo rezultato, bet net pakenkti, todėl masažuojama iš lėto ir atidžiai. Kai raumenys atsipalaiduoja, įvairaus intensyvumo ir pobūdžio rankų judesiais nuosekliai masažuojama visa nugara. Gilūs spustelėjimai gali būti taikomi norint pasiekti giluminius audinius ir giliau esančius nugaros raumenis. Siekiant atpalaiduoti kitas kūno vietas šį masažą galima derinti su galvos, kojų arba rankų masažu. Priklausomai nuo pasirinktų kūno vietų masažas gali trukti nuo 40 iki 70 minučių. Jei 1-2 kartus per mėnesį apsilankysite pas masažuotoją ir jis jums atliks nugaros masažą, išvengsite nemalonaus nugaros maudulio po ilgos darbo dienos, išvengsite varginančių ir stiprių nugaros skausmų.

Pagrindiniai nugaros masažo privalumai:

  • greičiau atsinaujina oda, ji tampa švaresnė ir stangresnė;
  • pagerėja kraujotaka, limfotaka, medžiagų apykaita;
  • audiniai geriau aprūpinami deguonimi;
  • iš organizmo pašalinami toksinai;
  • sumažėja arba visai išnyksta nugaros skausmai;
  • pagerėja centrinės nervų sistemos būklė;
  • teigiamai veikiama imuninė sistema;
  • atsikratoma įtampos jausmo, galvos skausmų, nuovargio;
  • pagerėja nuotaika, padidėja darbingumas.

Palepinkite savo nugarą profesionaliai atliekamu nugaros masažu. Kvalifikuotas ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos akredituotas masažuotojas Nerijus Montvydas atliks jums nugaros masažą, kurio poveikiu galėsite džiaugtis jau po pirmos procedūros. Tai nepakeičiamas masažas, po kurio praskaidrėja mintys, o kūnas įgauna daugiau energijos.