Kojų masažas

koju masazas

Kainos

Trukmė (min.)Procedūrų skaičius
401510
30€140€260€

Jei dažnai jaučiate nemalonų kojų nuovargį ar net skausmą, jei norėtumėte ilgiau jaustis žvaliai darbe, nebijoti ilgų pasivaikščiojimų – jums galėtų būti naudingas kokybiškas kojų masažas. Kojų masažas – tai itin veiksminga masažo procedūra, kurią atlikus kojos atsipalaiduoja, pagerėja jų kraujo apytaka.

Reguliarus kojų masažas leis išvengti apsunkusių kojų jausmo, kojos ne taip greitai pavargs, užkirsite kelią tokioms ligoms kaip kojų venų išsiplėtimas. Kojų masažą rekomenduojame kaip atpalaiduojančią procedūrą, tačiau jį galima derinti ir su traumų bei ligų gydimu. Ši masažo rūšis populiari tarp dirbančiųjų stovimą darbą, kuriuos kamuoja kojų tinimas ar mėšlungis.

Atliekant kojų masažą masažuojamos pėdos, blauzdos ir šlaunys. Masažuotojas delnais glosto kojas, naudodamas neintensyvius paspaudimus. Ypatingas efektas juntamas tada, kai masažuojamos pėdos ir blauzdos. Šios kūno vietos greitai pavargsta, nes dienos eigoje joms tenka didelis krūvis. Nors kojų raumenys yra vieni atspariausių skausmui, tačiau dėl pernelyg didelio krūvio raumenims skausmo vis dėlto nepavyksta išvengti. Masažuotojas rankų judesiais atpalaiduoja raumenis, sušildo blauzdas ir pėdas, suaktyvina kraujotaką, todėl jaučiamas labai malonus palengvėjimas. Šlaunims gali būti taikomas šiek tiek intensyvesnis masažas, kadangi šiuo atveju svarbu pasiekti giliau esančius raumenų ir audinių sluoksnius.

Kuo naudingas masažas kojoms:

  • gelbsti mažinant įvairaus pobūdžio kojų skausmus;
  • stiprina kojų raumenis ir raiščius;
  • greitina medžiagų apykaitą;
  • stimuliuoja kraujo apytaką, mažina aukštą kraujospūdį;
  • saugo kojas nuo mėšlungio;
  • kojų oda tampa stangresnė ir sveikesnė;
  • šalina įtampą ir nuovargį kojose, todėl gali atsipalaiduoti visas kūnas;
  • suteikia kojoms lengvumo pojūtį;
  • gerina nuotaiką, didina darbingumą.

Yra daugybė kojų negalavimų ir jų nuovargio pasekmių, o mes žinome vieną išmintingą atsaką į jas visas – tai kojų masažas. Jums reikalingas kokybiškas kojų masažas Vilniuje? Jį gali atlikti Nerijus Montvydas – pas Lietuvos ir užsienio dėstytojus žinias ir įgūdžius gilinęs, ilgametę darbo patirtį turintis kvalifikuotas masažuotojas, kuris įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius ir žino, kaip atlikti masažo procedūrą, kad būtumėte patenkinti jo rezultatais.