Bendras kūno masažas

viso kuno masazas

Kainos

Trukmė (min.)Procedūrų skaičius
901510
60€290€560€

Bendras kūno masažas, kartais dar vadinamas klasikiniu masažu – tai efektyvus būdas atpalaiduoti išvargusį kūną, ištarti „sudie“ stresui ir palepinti savo organizmą. Šio masažo metu masažuojamos beveik visos kūno dalys: pėdoskojos, sėdmenys, nugararankospečiai, sprandas, galva ir kt.

Prieš pradėdamas masažo procedūrą masažuotojas visuomet paklausia, kokiose kūno dalyse jaučiate didžiausią nuovargį ir kokių kūno dalių masažuoti nepageidaujate. Tokiu būdu asmeniškai jums pritaikyta masažo procedūra galite mėgautis šimtu procentų. Jau su pirmaisiais masažuotojo rankų prisilietimais, kurie sušildo kūną, padidėja odos ir poodinių audinių temperatūra, į masažuojamas kūno zonas suteka kraujas, atsipalaiduoja raumenys. Tai leidžia masažuotojui nuosekliai, švelniai ir veiksmingai įvairiais judesiais masažuoti visą kūną ir užtikrinti maksimalią masažo naudą.

Jei yra probleminių kūno vietų, kurioms reikia papildomo dėmesio, pavyzdžiui, skaudanti nugara ar įsitempę pečiai, joms skiriama daugiau dėmesio, atliekami specifiniai skausmą malšinantys arba raumenis atpalaiduojantys judesiai. Kad visas kūnas gautų reikiamą dėmesį, kad masažas būtų efektyvus ir atpalaiduojantis, masažo procedūra trunka 90 minučių. Bendrąjį kūno masažą rekomenduojame, kai jaučiate nuovargį, kamuoja nemiga arba tiesiog norite pajausti energijos antplūdį. Toks masažas taip pat gali pasitarnauti kaip papildoma sveikatinimo priemonė sergant įvairiomis ligomis.

Pagrindiniai bendro kūno masažo privalumai:

  • padidina odos drėgnumą, stangrumą, atsparumą įvairiems veiksniams;
  • oda geriau kvėpuoja, sureguliuojama riebalinių liaukų ir prakaito veikla;
  • pašalinamas suragėjęs epidermio sluoksnis;
  • pagerinama kraujo ir limfos apytaka organizme;
  • pagerinama medžiagų apykaita;
  • sustiprinama organizmo imuninė sistema;
  • sustiprinamas raumenų audinys, gerėja raumenų tonusas;
  • numalšinamas stresas, įtampa;
  • tampate darbingesni, žvalesni, geriau nusiteikę;
  • pagerinama miego kokybė.

Bendro masažo procedūra grąžina vidinę ramybę, pažadina kūną ir tampa malonumu, kurio kaskart su nekantrumu laukiate, nes žinote, kad rezultatai bus puikūs. Jei ieškote atidaus ir profesionalaus masažuotojo, kuris atliks jums viso kūno masažą, galime pasiūlyti savo paslaugas, kurias jau spėjo įvertinti ne vienas klientas. Masažą atliks kvalifikuotas masažuotojas Nerijus Montvydas, šioje srityje dirbantis daugiau nei 13 metų.