Rankų masažas

Rankų masažas

Kainos

Trukmė (min.)Procedūrų skaičius
351510
29€135€250€

Rankų masažas sukelia malonius pojūčius, gali padėti atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti įvairius skausmus. Reguliariai atlikdami rankų ir pirštų masažą pastebėsite, kad darosi lengviau išlaikyti rankų šilumą žvarbiomis dienomis, rankos nebetirpta dėl nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo. Profesionaliai masažuojant rankas bent kartą per savaitę apmalšinamos artrito, neurito, nervinio rezginio uždegimo, neuropatijos, atvirų kaulų lūžių, padidėjusio kraujo spaudimo pasekmės.

Rankų masažą rekomenduojame visiems tiems, kurie rūpinasi bendra savijauta ir nori atpalaiduoti visą kūną, o taip pat tiems, kurie dirba kruopštų ar sunkesnį fizinį darbą, kurio metu rankoms tenka didesnis krūvis. Ši masažo rūšis yra nepakeičiama procedūra intensyviai sportuojantiems. Rankų masažas gali būti derinamas su apykaklės ar nugaros masažu.

Rankų masažo procedūra pradedama nuo aliejaus arba kremo įtrynimo į odą, kad masažuotojui būtų lengviau atlikti masažo veiksmus. Rankoms masažuoti naudojami įvairaus intensyvumo spaudžiamieji, sukamieji ir glostymo judesiai. Masažo pradžioje atliekami atitinkami judesiai sušildyti rankų raumenims. Kai raumenys atsipalaiduoja, masažuotojas nuosekliai masažuoja visą ranką. Jei yra skausmingų vietų, jos visai neliečiamos arba masažuojamos itin atidžiai. Masažuojant delną didelis dėmesys skiriamas riešo zonai. Atidžiai masažuojamas ir pats riešas, nes dieną jis paprastai pavargsta, gaudamas didesnę fizinę apkrovą. Rankų masažo procedūra trunka 35 min.

Pagrindiniai rankų masažo privalumai:

  • rankos tampa vikresnės;
  • greičiau atsinaujina oda, geriau gyja žaizdos, bėrimai;
  • skatinama medžiagų apykaita;
  • atpalaiduojami raumenys;
  • sustiprinamos riešų sausgyslės;
  • atliekant masažą vakare gerėja miego kokybė;
  • malšinamos įvairių ligų pasekmės, sąnarių skausmas;
  • sėkmingai kovojama su nuovargiu, nerimu, stresu, gerėja nuotaika.

Rankų masažo privalumus galima vardyti iki begalybės, tačiau galima tiesiog imti ir išmėginti rankų masažą ir tokiu būdu įsitikinti jo nauda. Apsilankykite pas mus ir mes jums atliksime kokybišką rankų masažą. Kvalifikuotas masažuotojas Nerijus Montvydas savo įgūdžius lavino Lietuvoje ir užsienyje. Šioje srityje jis dirba daugiau kaip trylika metų, todėl žino, kaip trumpos procedūros metu suteikti jūsų rankoms maksimalią naudą. Rankų masažas – tai puiki investicija į gerą viso organizmo savijautą.