Limfodrenažinis masažas

limfodrenažinis masažas

Kainos

PaslaugaTrukmė (min.)Procedūrų skaičius
1510
Limfodrenažinis „Pulstar“ aparatu3025€115€210€
Limfodrenažinis „Starvac“ aparatu6050€240€460€
Limfodrenažinis rankomis9060€290€560€

Priežasčių, dėl kurių rekomenduojamas limfodrenažinis masažas, yra ne viena. Visų pirma, limfodrenažinis masažas atstato sutrikusią limfinę sistemą, šalina audiniuose esančius toksinus ir druskas. Ši masažo rūšis taip pat gali pasitarnauti kaip pirminis masažas prieš vakuuminį anticeliulitinį masažą. Po limfodrenažinio masažo jaučiatės labiau atsipalaidavę, pamažu užplūsta naujos energijos banga, todėl jis tinka ne tik organizmo sveikatos būklei, bet ir bendrai savijautai gerinti.

Limfos sistemą sudaro limfagyslės ir limfmazgiai. Limfagyslėmis limfa suteka iš organų į venas, o limfmazgiai dalyvauja kraujodaros procese ir atlieka apsauginį vaidmenį – nukenksmina patekusias į organizmą bakterijas, gamina antikūnus. Jei limfinė sistema užsiteršia, galime matyti akivaizdžius požymius: odą vargina spuogai, ji per daug išsausėja arba pasidaro riebi, išryškėja celiulitinės zonos. Limfodrenažinis masažas padeda išvengti tokių pasekmių, o taip pat jas įveikti, jeigu užsiteršia limfotakos sistema.

Limfodrenažinį masažą atliekame trimis būdais:

  • Limfodrenažinis masažas rankomis. Masažuotojas rankomis jaučia tas kūno vietas, kuriose neprateka limfa, bei sritis, kuriose yra riebalų sankaupos. Švelniais ir efektyviais rankų judesiais masažuodamas šias sritis masažuotojas pagyvina kraujo ir limfos tekėjimą.
  • Limfodrenažinis masažas kompresinės terapijos aparatu „Pulstar“. Masažo procedūra naudojantis „Pulstar“ aparatu – tai efektyvi presoterapija, kurios metu ant kojų, klubų ir liemens uždėtas vibruojantis įrenginys teigiamai veikia limfos sistemą bei suaktyvina kraujotaką. Tai daugelio specialistų išmėginta ir visame pasaulyje pripažinta procedūra, kuri rekomenduojama nusilpus imunitetui, siekiant atsikratyti celiulito.
  • Vakuuminis limfodrenažinis masažas aparatu „Starvac“. Tai vakuumo principu grindžiamas masažas, kurio metu specialus aparatas priglaudimo vietoje išsiurbia orą ir glotniai judėdamas odos paviršiumi išjudina limfą ir aktyvina kraujotaką.

Limfodrenažinio masažo privalumai

Reguliariai atliekant limfodrenažinį masažą suaktyvinama limfos ir kraujo apytaka, gerinamas venų darbas, iš organizmo pasišalina susikaupę toksinai, mažėja celiulitas, nebekamuoja mėšlungis. Šis masažas ramina nervų sistemą, todėl lengvai atsikratote nuovargio ir galite išvengti pasikartojančių galvos skausmų.

Apsilankykite pas mus ir leiskite sau pasilepinti limfodrenažiniu masažu. Šį masažą jums atliks šios srities specialistas, ilgametę patirtį turintis kvalifikuotas masažuotojas Nerijus Montvydas.