Karštų akmenų masažas

karstu akmenu masazas

Kainos

Trukmė (min.)Procedūrų skaičius
901510
65€315€610€

Karštų akmenų masažas išsiskiria iš kitų masažo technikų tuo, kad jis daro įvairiapusišką poveikį visam kūnui. Tokio masažo metu veikiama tiek oda, tiek audiniai ir nervų sistema, todėl efektyviai numalšinami nugaroskaklo skausmai, pagerėja nuotaika ir atsiranda daugiau energijos. Karštų akmenų masažą rekomenduojame ieškantiems malonių poilsio procedūrų, siekiantiems sustiprinti savo imuninę sistemą ir detoksikuoti organizmą.

Karštų akmenų masažo metu reikiamose kūno vietose išdėliojami glotnūs, plokšti ir įšildyti akmenys. Šiam tikslui naudojami vulkaninės kilmės bazaltiniai akmenys, kurie ilgai išlaiko šilumą. Akmenys įšildomi maždaug iki 50 ºC temperatūros. Paprastai akmenys išdėliojami išilgai stuburo, ant pilvo, krūtinės, veido, delnų ar kitų kūno vietų, kurias ketinama veikti šiluma ir masažu. Kuo ilgiau kūnas sąveikauja su akmenimis, tuo gilesnius audinių sluoksnius pasiekia iš akmenų sklindanti šiluma. Masažo metu akmenų skleidžiamos šilumos poveikį papildo apgalvoti ir švelnūs masažuotojo rankų judesiai.

Pagrindiniai karštų akmenų masažo privalumai:

  • Pašalina raumenų įtampą ir skausmą. Karštų akmenų pagalba paskatinamas kraujo pritekėjimas į skaudamas vietas, šiluma atpalaiduoja raumenis, ypač jų gilesnius sluoksnius, todėl skausmas iš karto sumažėja.
  • Gerina miego kokybę. Ši masažo rūšis gali tapti puikia alternatyva miego kokybę gerinantiems vaistams. Po tokio masažo pagerėja miegas, o poilsis tampa efektyvesniu, padedančiu atgauti jėgas.
  • Padeda kovoti su stresu ir nerimu. Ne vienas mokslinis tyrimas patvirtino faktą, kad dažnas karštų akmenų masažas padeda išvengti streso ir nerimo įtemptose gyvenimo situacijose.
  • Gali sušvelninti įvairių ligų simptomus. Reguliarus karštų akmenų masažas švelnina skausmingus fibromialgijos, reumatoidinio artrito ir kitų ligų simptomus.
  • Teigiamai veikia širdį ir kraujagyslių sistemą. Šią masažo rūšį patartina rinktis tiems, kurie yra linkę sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Iš akmenų sklindanti šiluma stimuliuojančiai veikia visą kraujotaką.

Jums reikalingas masažas karštais akmenimis Vilniuje? Apsilankykite pas mus. Jau daugiau nei trylika metų šioje srityje dirbantis kvalifikuotas masažuotojas Nerijus Montvydas atliks kokybišką karštų akmenų masažą, kuris taps svarbiu žingsniu geros savijautos link.