SveikataElektroepiliacija Klaipėdoje

Elektroepiliacija: kas tai yra, pagrindiniai privalumai

Elektrinis plaukų šalinimas susideda iš ataugusių ląstelių deginimo vieną po kitos. Į kiekvieno plauko šaknį įsmeigiama plona adata, kuri sunaikina šaknį lengvos elektros srovės generuojama šiluma. Dėl šios priežasties elektroepiliacija Klaipėdoje ar kitam Lietuvos kampelyje gali būti laikomas vieninteliu nuolatiniu plaukų šalinimo būdu.

Kas yra elektrinis plaukų šalinimas?

Elektroepiliacijos sistema yra labiausiai pripažintas ir efektyviausias ilgalaikio plaukų šalinimo būdas. Šis metodas palaipsniui pašalina ląsteles, galinčias gaminti naujus plaukus, neatsižvelgiant į paveikiamų plaukų tipą, spalvą ar storį. Ši plaukų šalinimo sistema pastaraisiais metais buvo tobulinama efektyvesnės ir mažiau erzinančios įrangos link.

Kaip veikia elektroepiliacija?

Į plauko folikulą įsmeigiama labai plona, ​​beveik nepastebima adata (storumo kaip plaukas) ir pro ją praleidžiamas nedidelis elektros energijos kiekis, nepaliekant folikului galimybės atsinaujinti. Šis procesas atliekamas vis dažniau, palaipsniui užtikrinant, kad plaukai niekada neataugtų.

Elektroepiliacijos privalumai

Šis metodas yra saugus ir veiksmingas. Tarp pagrindinių privalumų:

  1. baigus visą plaukų šalinimo kursą, apimantį iki 10 procedūrų ir laikantis rekomendacijų, galima visam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukų;
  2. tai daug pigiau lyginant su foto ar lazeriniu plaukų šalinimu;
  3. tinka bet kokios odos ir plaukų spalvos žmonėms;
  4. rodo gerą rezultatą šalinant įaugusius plaukus;
  5. užsikrėtimo rizika seanso metu praktiškai neįmanoma;
  6. tinka kovojant su pernelyg dideliu plaukų augimu dėl hormoninių sutrikimų;
  7. jis naudojamas bet kuriai kūno daliai – kojoms, rankoms, veidui, pažastims, bikinio zonoje.

Kada naudoti elektrinį plaukų šalinimo būdą?

Prieš daugelį metų, kol nebuvo atrasta plaukų šalinimas lazeriu kaip greičiausias ir neskausmingas nuolatinio plaukų šalinimo būdas, elektrinis plaukų šalinimas buvo taikomas visoms kūno vietoms gydyti.

Net ir šiandien šis metodas idealiai tinka bet kuriai kūno daliai. Tačiau elektroepiliacijos atlikimas didelėse srityse, tokiose kaip kojos, rankos ar nugara, būtų varginantis, brangus ir labai lėtas procesas.

Spartus naujų plaukų šalinimo lazeriu sistemų vystymasis lėmė tai, kad elektrinis plaukų šalinimas skirtas tik labai specifinio tipo plaukams, su kuriais tai tikrai labai efektyvu. Metodas taip pat labai efektyvus šalinant likučius, šviesius ar prastai pigmentuotus plaukelius, kurių lazeriu pašalinti nepavyksta.

Įvairių kūno dalių elektroepiliacija

Elektroepiliacijos pagalba plaukus galima pašalinti beveik iš bet kurios kūno vietos. Tačiau elektroepiliacija labiausiai reikalinga veidui (antakiams, kaktai, ūsams virš viršutinės lūpos, skruostų ir smakro), pečių, krūtinės ir nugaros, pieno liaukų ir pilvo, rankų, kojų ir bikinio zonos, kojų pirštų ar rankų. Plaukai nosyje, blakstienose ar ausies kanale apdorojami tik po medicininės apžiūros.

Vyrai taip pat griebiasi elektroepiliacijos, šalina plaukus išilgai barzdos linijos, ant krūtinės ir pečių, nosies, ausų ir kaklo. Taip pat praktikuojama šalinti įaugusius plaukelius, kurie dažnai sukelia dirginimą barzdos srityje.

Elektroepiliacija ant veido

Tai pati sunkiausia sritis, kuriai rekomenduojamos taupančios programos. Todėl norint gauti 100% rezultatą, gali prireikti kelių seansų vienai sričiai. Bet rezultatas to vertas – jokių nepageidaujamų ūsėlių ir barzdos.

Pažastų elektroepiliacija

Pažastų plaukų šalinimas yra ne tik estetinis, bet ir higieninis poreikis, nes padeda atsikratyti gausaus prakaitavimo ir nemalonaus kvapo šioje srityje. Norint visiškai pašalinti plaukus, reikia maždaug 2-4 seansų.

Bikini srities elektroepiliacija

Bikini yra subtili vieta, tačiau elektroepiliacija leidžia greitai ir efektyviai atsikratyti šios srities plaukelių. Visiškai pašalinkite plaukus (gilus bikinį), apribokite bikinio liniją arba modeliuokite bet kokią formą – pasirinkimas yra jūsų, tačiau eksperimentuodami su bikinio zona atminkite, kad, skirtingai nei vašku ar cukrumi, plaukai po kelių elektroepiliacijos seansų nebeataugs.

Pabaigai

Elektroepiliaja yra patikimas būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Ji skirta moterims, kurios jau seniai ieško palankaus kokybės ir kainos derinio, nes plaukai šalinami greitai ir visam laikui, o procedūros kaina prieinama absoliučiai daugumai norinčiųjų.

Informacija parengta vadovaujantis depiliacijoscentras.lt medžiaga.