Kojų masažas

Kainos

Trukmė (min.) Procedūrų skaičius
1 5 10
40 16€ 75€ 140€
Produkto kodas: KL006 Kategorija:

Aprašymas

Kojų masažas

Kojų masažas išvaduos jus nuo apsunkusių, skaudančių ar tinstančių kojų ir leis grožėtis grakšia figūra!

Apie masažą

Šis masažas skirtas tiems, kurie dirba stovimą darbą, turi didelį fizinį krūvį, po nieštumo, jaučia kojų patinimus, skausmus, mėšlungį ir nuovargį.
Ant kojų yra vieni dydžiausių mūsų kūno raumenys, kurie atsakingi už judėjimą.Jei šie raumenys nebus tvirti, elastingi ir sveiki, judėjimo laisvė bus apribota arba jausis diskonfortas.

Masažo poveikis

Šio masažo tikslas – pašalinti nemalonius simptomus bei pagerinti jūsų kojų fizinę būklę. Taip pat stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką.
Kojų masažas sustiprins Jūsų kojų raumenis, kaulus, pagerins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos.

Masažo nauda

Kojų masažas puiki priemonė nuolat turintiems dideli fizinį krūvį, ilgai dirbant stovimą darbą, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raiščius ir raumenis, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms.
Kojų masažas ne tik gerina kraujotaką ir limfinę sistemą, bet ir teigiamai veikia žmogaus nervų, kvėpavimo, virškinimo sistemas.

Rekomendacijos

Masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį ir apimtis, esant kojų patinimams, suglebusiai odai, siekiant sumažinti galūnių patinimus. Taip pat masažuojant kojas yra geriausia profilaktinė priemonė nuo išsiplėtusių kojų venų (varikozės).
masažas gali būti ir švelnus bei atpalaiduojantis, turi teigiamą poveikį visam organizmui, kadangi jo metu nemažai dirbama su biologiškai aktyviais taškais. Kojų masažas atpalaiduoja įtemptus audinius, skatina kraujo apykaitą, mažina sąnarių, raumenų, pėdos skausmus.
Šis masažas puikiai derinamas ir su nugaros masažu.

Rezervuoti laiką

 • Vizito informacija

 • Jūsų duomenysPo sėkmingos rezervacijos, gausite patvirtinimą su jūsų vizito duomenimis nurodytu el. pašto adresu.
O, vizito dieną, gausite priminimą el. paštu ir SMS žinutę į savo mobilujį telefoną.

 • Kaip rezervuoti laiką?

  Norėdami rezervuoti laiką, pasirinkite:

  1. Datą ir laiką
  2. Esamas ar naujas klientas. Jei esamas, prisijunkite. Jei naujas iveskite savo duomenis
  3. Spauskite mygtuką „Rezervuoti“

Jums taip pat gali patikti…